ARM BLASTER - BUSHIDO

SKU
ARB-730
Arm Blaster ir ierīce, kas ļauj efektīvi izolēt bicepsu, nodrošināt perfektu apakšdelmu novirzi un tādējādi maksimizēt šīs muskuļu daļas trenēšanas efektivitāti.

Arm Balster ierīci jau pagājušā gadsimta 70. gados popularizēja Arnolds Švarcenegers un Franko Kolumbu, un līdz šai dienai to veiksmīgi izmanto daudzi vadošie kultūristi.

Viens no galvenajiem neefektīvā bicepsa treniņa iemesliem ir šī muskuļa izolācijas trūkums slodzes laikā, daudzi cilvēki treniņa laikā atbalsta sevi ar citām muskuļu daļām (palīdzot viens otram ar pleciem, šūpojoties utt.), Kas izraisa bicepsu nepietiekamu treniņu un treniņa stagnāciju.

Izmantojot Arma Blaster, jūs nodrošināsiet rumpja stabilitāti un samazināsiet traumu risku, ko izraisa tehniskas kļūdas. Treniņš, izmantojot Arm Blaster, var būt lieliska alternatīva mācībām pie lūgšanu grāmatas.


Arm Blaster DBX BUSHIDO ir pilnībā izgatavots no augstas kvalitātes tērauda, ​​kas padara to izturīgu pret lūzumiem un deformācijām smagas slodzes treniņu laikā. Ierīces anatomiskā profilēšana padara treniņu ar ierīci ērtu un ļauj veikt vingrinājumus ar lielu slodzi.

Triecienu absorbējošie paneļi nodrošina treniņa komfortu un novērš berzi treniņa laikā.

Gara regulējama siksna ļauj brīvi pielāgot ierīci praktikanta augumam.

Tehniskie parametri:
Materiāls: tērauds, neilona siksna
Siksnu garuma pielāgošana
Mērķis: trenēts bicepss izolēts
Garantija: 24 mēneši
€55,00
Noliktavā
Vairāk informācijas
Svars3.000000
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:ARM BLASTER - BUSHIDO
More from DBX Bushido