Lielsvaru 3 līmeņu hanteles statīvs

SKU
HCHEXRK-M

Iepazīstinām ar HC PRO 3 līmeņa hanteļu plauktu — vismodernāko uzglabāšanas risinājumu komerciālām sporta zālēm un fitnesa centriem. Šis statīvs ir veidots tā, lai izturētu pat vissmagākās vienības, izgatavots izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus, lai kalpotu ilgi.

Ir trīs glabāšanas līmeņi, šis statīvs nodrošina pietiekami daudz vietas visu izmēru hantelēm, saglabājot tās sakārtotas un viegli pieejamas jūsu klientiem. Plauktiem ir neslīdoša virsma, lai novērstu negadījumus vai aprīkojuma bojājumus.

HC PRO 3 līmeņa hanteles plaukts ir ne tikai praktisks, bet arī stilīgs. Tā gludais, modernais dizains papildina jebkuru sporta zāles interjeru.

Šis statīvs ir 144,5 cm garš, plaukta garums ir 131,5 cm un satvēriena zona — 12,5 cm, un tas ir piemērots dažādu izmēru hanteles novietošanai. 52,6 cm kāju platums un 77,5 cm augstums nodrošina stabilu pamatni, kas visu laiku notur statīvu vertikāli un droši.

Ieguldījums HC PRO 3 līmeņa hanteles plauktā nozīmē ieguldījumu jūsu sporta aprīkojuma organizēšanā un ilgmūžībā. Šis komerciālās kvalitātes statīvs ir konstruēts tā, lai tas kalpotu ilgi, un tas saglabās jūsu hanteles drošas un viegli pieejamas turpmākajos gados. Uzlabojiet savu sporta zāli jau šodien ar HC PRO 3 līmeņa hanteles statīvu.

360,00 €
Noliktavā
Vairāk informācijas
BrandHC PRO
Garums1450 mm
Platums530 mm
Augstums780 mm
Displayed Weight50 kg
KrāsaMelns
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Lielsvaru 3 līmeņu hanteles statīvs