Вaudzfunkcināla spēka stacija

SKU
HCPRORISTI

HC Pro stacijas komplektā ietilpst:

Šķērsstienis ar 120 kg stieni.
Viens bloks bicepsa un tricepsa trenēšanai ar 120 kg smagu stieni.
Cenā ietilpst arī:
metāla rokturu 1 pāris
neilona rokturu 1 pāris
1 tricepsu virve
1 rokturis bicepsam un tricepsam
Visiem HC Pro mašīnu rāmjiem ir 3 mm sienas biezums, un tiem ir mūža garantija. Roku darbs - ražots Eiropas Savienībā.

Pērkot spēka staciju, ir svarīgi ņemt vērā sekojošo:

Skriemeļi / metāla skriemeļi uz šķērsstieņa, caur kuriem pārvietojas virve, samazina izvēlēto svara stieni par ceturtdaļu no oriģināla. Tas nozīmē, ka 80 kilogramu stienim slodze ir 20 kilogrami utt.

Vēlāk nav iespējams mainīt vai palielināt izvēlēto svara stieni. Iemesls tam ir tas, ka ar vertikālajām vadotnēm piederumi vienmēr tiek izgatavoti atbilstoši katram svara stieņa izmēram, un pat tad, ja tajās pašās atverēs ir diezgan daudz vadotņu, centrālais stiprinājums, kuram ir piestiprināti atsvari, vienmēr ir pareizo izmēru attiecīgajam svara stieņam, un to nevar izstiept, lai tas atbilstu augstāka svara stieņa vajadzībām.

Mazākā 80 kg svara stieņa pakete ir piemērota iesācējiem un fitnesa entuziastiem, kā arī visa veida rehabilitācijai. Nopietnākas fitnesa un trenažieru zāles dod priekšroku 140 kg svara stieņa paketei, kas ir pietiekama pieredzējušiem lietotājiem un var tikt izmantota bicepsa un tricepsa vingrošanai, neuztraucoties par svaru izsīkumu.

Šķērsstieņa augstumu var regulēt.

3 990,00 €
Noliktavā

Iegādājoties krosoveru, ir svarīgi ņemt vērā:

  1. Krustveida skriemeļi/metāla rullīši, kuros stieple kustas, atvieglo atlasītā svara iepakojuma svaru līdz ceturtdaļai no oriģināla. Citiem vārdiem sakot, 80 kilogramu svara pakai ir 20 kilogramu slodze utt.
  2. Izvēlēto svara paku vēlāk nevar mainīt vai palielināt. Iemesls tam ir tas, ka vertikālajiem draiveriem pielikumi vienmēr tiek izgatavoti atbilstoši katrai drukas kaudzei un pat tad, ja vienās un tajās pašās atverēs ir vairākas vadotnes, tāpēc centrālā tapa, kurai ir piestiprināti atsvari, vienmēr ir piemērota izmēra savam svaram, un to nevar “izstiept”, lai atbilstu lielākas drukas iepakojuma vajadzībām.

Mazākā 80 kg svara paka ir piemērota iesācējiem un fitnesa entuziastiem, kā arī visa veida rehabilitācijai. Smagāka Fitnesa un sporta zāles. Ar 140 kilogramu svaru pakas ir pietiekamas arī tiem, kas ir progresējuši, un tos var vingrināties arī ar nestuvēm un bicepsiem, nepietrūkstot svariem.

Vairāk informācijas
BrandHC PRO
Garums0
Platums0
Augstums0
Muscle groupBack, Breast, Hands, Shoulders
KrāsaMelns
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:Вaudzfunkcināla spēka stacija
More from HC PRO